Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems
Baigtas darbuotojų skiepijimas pirmąja COVID-19 vakcinos doze
2021 sausio 18 d.
Baigtas darbuotojų skiepijimas pirmąja COVID-19 vakcinos doze
LSMU Kauno ligoninėje pasibaigė svarbus etapas – visuotinis darbuotojų skiepijimas pirmąja COVID-19 vakcinos doze. Infekcijų kontrolės skyriaus vadovės Ritos Butylkinos duomenimis, iš viso paskiepyta apie 1700 personalo darbuotojų.

 „Džiaugiuosi šiame procese puikiai ir atsakingai dirbusiomis įvairių padalinių slaugytojomis, kurios vakcinuoja, vykdo apskaitą, sudarinėja skiepijimo grafikus, taip pat ligoninės infektologais, teikiančiais konsultacijas, stebinčiais pasiskiepijusius žmones", – pastebi R. Butylkina.  
 
Darbuotojų sergamumas pandemijos įkarštyje tapo skaudžia rykšte. Iš viso nuo rudens COVID-19 persirgo per 700 LSMU Kauno ligoninės darbuotojų. Tik sausį sergamumas pradėjo mažėti ir šiuo metu koronaviruso infekcija serga jau mažiau kaip 100 darbuotojų, kai dar praėjusį mėnesį fiksuodavome beveik pustrečio šimto vienu metu sergančių specialistų, slaugos personalo.
 
Po vakcinacijos ir revakcinacijos, kai susiformuos antikūnai, tikimasi, kad darbuotojų sergamumas jau netrikdys ligoninės darbo. Atsargiai galima kalbėti ir apie sunkių ligonių skaičiaus stabilizaciją. Šiuo metu gydoma apie 180 COVID-19 pacientų. Vis dar labai daug, bet šis skaičius bent jau nedidėja.  
 
Nuo gruodžio antros pusės iki sausio pradžios būta vienu metu net 240 ir daugiau ligonių. Norime tikėti, kad visų mūsų pastangomis ši tendencija nesikeis, COVID-19 pacientų mažės ir greitai galėsime atnaujinti kitas stacionarines medicinos paslaugas.  
E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd